9 ve10. SINIF PROGRAMI

9. SINIF PROGRAMI

9. sınıfa geçen her öğrenci, hayatında yeni bir kapıyı aralar. Çünkü lise hayatı, yeni bir yolculuğun anahtarıdır ve o yolculukta adımların güvenle atılması gerekir. Üniversiteye hazırlık 9. Sınıfta başlar.

 Balgat Çözüm Kurs Merkezi; 9. sınıf programında güveni, bilgiyi ve deneyimi harmanlar. Öğrenciler  yaz tatilindeki programa katılabilirler. Bu sayede öğrencinin eksik konuları tespit edilir ve daha hızlı ilerleme kaydedilir. Haziran ayında yapılacak olan  yaz programında öğrencinin eksik konularına yönelik çalışmalar yapılır. Daha sonra evde yapılacak ödevler tespit edilir ve öğrencinin düzenli ders çalışma pratiği kazanması sağlanır. Alanında uzman öğretmenler tarafından verilen eğitimde, öğrenci kafasına takılan tüm soru işaretlerine anında ve eksiksiz cevap bulur.

Bu kesintisiz program çerçevesinde 9. sınıf öğrencileri geleceği daha güçlü bir zemin üzerine inşa eder. 9. sınıf programları sayesinde hem ders konuları pekişir hem de okul eğitiminin tekrar niteliği kazanması sağlanır. 9. sınıf programı sayesinde öğrenciler ilk günden itibaren ders konularına hakim ve çalışma alışkanlığı edinmiş şekilde yola koyulur. Konular tekrar edildiği için öğrencinin eğitim sürecinde kesintisiz bir aşama kaydedilmiş olur. Bu sayede öğrenciler ön hazırlığa sahip, donanımlı, araştıran ve sorgulayan bireyler olarak ilerler. Ayrıntılı bilgi için kurumumuzu ziyaret edebilir ya da arayarak ulaşabilirsiniz…

10. SINIF PROGRAMI

10. Sınıf, öğrencilerin lise eğitim sürecinin en kritik dönemindedir. Bu anlamda öğrencilerin 9. Sınıfta başlattığı sınav sürecini aksatmadan ve ara vermeden 10. Sınıfta da devam etmesi gerekir. Balgat Çözüm Kurs Merkezi, 10. Sınıf programı yardımıyla öğrencilere en etkin ve verimli ders çalışma alışkanlığını kazandırmaktadır.

Balgat Çözüm Kurs Merkezi, öğrencilerin sınav kaygısını eriterek onları başarıya ulaştıran bir rota çizmektedir. 10. Sınıf programında, öğrencinin en çok ihtiyaç duyduğu Matematik, Fizik, Kimya,Biyoloji, Türkçe derslerinden ders verilir. Düzenli olarak meydana getirilen deneme sınavları çerçevesinde öğrencinin gelişimi sürekli olarak kaydedilir. Bu sayede noksan mevzuların farkına varılarak pekiştirilmeleri sağlanır.

Koçluk sistemi ile çalışan Balgat Çözüm Kurs Merkezi, öğrencilerle 1e1  ilgilenerek onların motivasyonunu ve takibini yapar. Öğrencinin kafasına takılan tüm sorular hızlıca ve anında çözüme ulaştırılır.

Ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Balgat Çözüm Kurs Merkezimizi arayabilirsiniz.