8. SINIF PROGRAMI

8. SINIF PROGRAMI

8. Sınıf, öğrencilerin sınav yolculuğunda girmiş olduğu son ve en önemli virajdır. Yaz mevsimi, yaklaşan sınav telaşı ve başarı arzusu birleşerek öğrencileri derin bir çıkmaza sokar. Çünkü bir yanda keyifli zaman geçirme isteği, öteki yanda ise hızla yaklaşan 8. Sınıf olma kaygısı vardır.
Balgat Çözüm Kurs Merkezi, öğrencilere keyifli ve ustalaşmış bir ders ortamı sunarak huzur içinde başarıya ulaşmalarını sağlar. Alanında uzman eğitimci ekibi, 30 yıllık deneyim ve yönetim anlayışı ve stresten uzak ortamı ile fark yaratan Balgat Çözüm Kurs Merkezi; öğrenciler için artı değer olmayı sürdürmektedir. 8. Sınıf programı kapsamında haftalık sınıf etüt imkanı ve özel ders programları haricinde 16 saat ders gerçekleştirilir. Deneme sınavları düzenli olarak yapılır ve çıkan sonuçlara göre öğrencinin bulunduğu düzey tespit edilir. Bu düzey bağlamında öğrencinin eksiklikleri tamamlanır ve en önemlisi de var olan bilgileri verimli şekilde pekiştirilir. Öğrenci koçları öğrencilerle 1e1 ilgilenerek, hatalarını etkin doğrulara çevirmeyi amaçlar. Bu sayede öğrenci anlamakta zorluk çektiği konular ya da çözmekte zorlandığı sorular ile ilgili olarak yanında ustalaşmış bir destek bulur. 1e1 etüt ile ders alan öğrencinin dikkat eksikliği giderilir ve daha pratik bir ders çalışma alışkanlığı kazandırılır.
Balgat Çözüm Kurs Merkezi; 30 yıllık birikimi ve alanında uzman eğitimcileri ile hızlı bir ivme eline geçirmiştir. 8. Sınıf programı çerçevesinde öğretmenler öğrencilerin başarılarını sürdürmek için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Ödev gözetimi, koordine şekilde ders çalışma anlayışı ve benzersiz kontrol çözümleri yardımıyla öğrenci sınava en iyi şekilde hazırlanmış olur. Böylece velilere de bu başarı yolculuğunda derin bir nefes almak kalır…
Detaylı bilgi için merkezimizi arayabilirsiniz.