Alanında Uzman Öğretmenler İle Birlikteyiz

                 
   Öğretmenler bir eğitim kurumunun en önemli unsurudur. Eğitim ise ciddi ve zamana bağlı bir süreçtir. Başarı bu sürece ve performansa ayak uydurabilecek bir kadroyla sağlanır. Bu bilinçle kurulduğumuz günden beri, kadromuzu bilgili, başarılı, deneyimli, yenilikleri takip eden, dinamik, özverili, fedakar öğretmenlerden oluşturmaktayız.

   Kursumuzun öğretmenleri, periyodik branş toplantıları ile önceki sürecin değerlendirmesini ve sonraki sürecin eğitim planlamasını yapar. Bu sayede tüm kurslarımızdaki öğrencilerimizin aynı eğitim kalitesiyle sınava hazırlanması sağlanır. Bilgiye ulaşmada en önemli etken öğretmenlerdir. Geniş öğretmen kadromuz, deneyimli, güler yüzlü ve rehber olmayı, örnek olmayı özümsemiş öğretmenlerimiz ile oluşturulmuştur. Bu anlayışla bilgi en etkin şekilde size ulaşır. Sürekli yenilikleri takip eden özverili, genç ve dinamik öğretmenlerimiz başarıya yürürken hep yanınızda olacaktır.

   Ankara'nın en iyi dershanelerinden biri olan ve çeyrek asırdır eğitimin içerisinde olan üniversiteye hazırlık kursumuz, kazananlarımız ve dereceye giren öğrencilerimiz ile bu zamana kadar bizleri gururlandırdı. Hem senelerce tüm dersleri severek ve özümseyerek anlatan hocalarımız hemde bize bizlere ilham veren öğrencilerimiz her dönem göğsümüzü kabarttı. Öğrencilerimiz istedikleri bölümlere yerleştiklerinde aslında bizler de onlar kadar sevindik ve mutlu olduk. Bu anlamda öğretmenlerimizin gerek mesleki bilgi ve birikimi gerekse öğrencileri ile diyaloğu ve iletişimi aslında var olan öğretmen başarımıza birer örnek.

   Sevgili öğrencilerimiz ve değerli velilerimiz Ankara'nın en iyi etüt merkezlerini araştırıyorsanız mutlaka çözüm kurs merkezimizi ziyaret etmelisiniz. Sizleri hocalarımızla ve kursumuzla tanıştırarak Ankaradaki dershane başarısını ve etüt saatlerimizi ayrıntılı bir şekilde anlatabiliriz. Aklınızda hiçbir soru işareti ve çözümsüz soru kalmasın sevgili öğrenciler, bizlerle hayallerinizi paylaşın sizlere en doğru yolu nasıl çizebileceğinizi anlatalım. Hepinizi Balgat çözüm kurs merkezimize bekliyor başarılar diliyoruz.


3249   15 Nisan 2015