KURUMSAL

                                                                                     ÇÖZÜM KURSTA, KURS ÇÖZÜM'DE


       Balgat Çözüm VIP Kurs 30 yıllık eğitim tecrübesiyle tüm Türkiye'de şubeleri bulunan üniversiteye hazırlanmanın en iyi yollarını size açan başarılı bir eğitim yuvasıdır. Balgat Çözüm VIP Kurs Üniversite sınavlarında yüzlerce öğrencinin derece yapmasına imkan sağlamış ve sağlayacak olan sağlam temelleri bulunan bir Kurs Merkezidir. Sınav sistemini ve sınav sisteminin getirdiği pek çok değişikliği öğrencilerin anlayabileceği şekilde ve pratikleştirerek hedeflerine ulaşma noktasında önemli adımlar atılmasını sağlar. Bu adımlar; bire bir ilgi, bireysel etütler, kütüphane uygulaması, bireysel ödevlendirme, mentörlük sistemi ve danışman öğretmenlerimiz, sayesinde takip edilerek güçlenir ve öğrencilerimiz sınav başarıları ile bu adımları taçlandırır.

30  yıllık deneyimi ile şampiyonların tercihi olan Balgat Çözüm VIP Kursta bire bir takip, kütüphane uygulaması, bireysel ödevlendirme, deneyimli ve tecrübeli akademik kadrosu ile TYT, AYT (YKS), LGS öğrencilerine yönelik VIP kurslar verilmektedir. Üniversite sınavlarında yüzlerce öğrencinin derece yapmasına imkan sağlamış sağlam temelleri bulunan bir kurstur. Sınav sisteminin getirdiği pek çok değişikliği öğrencilerin anlayabileceği şekilde pratikleştirerek öğrencilerin başarıya ulaşmasını sağlar.


      Ankara Çözüm Kurslar arasında Balgat Çözüm VIP Kurs olarak sınava hazırlık merkezimizde her sene pek çok öğrencimizi hayallerine kavuşturuyoruz. Bu hayallerimizi her sene gerçeğe dökerek aslında çok büyük mutluluklara ortak oluyoruz. Bu yol elbette zorlu bir süreç fakat emeğin karşılığı bize çoğu zorluğu unutturuyor ve iyi ki bu yolda öğretmenlerimiz ile birlikte ter döküyoruz diyoruz. Balgat Çözüm Kurs siz değerli öğrencilerimize bir yol gösterici ve bu zorlu süreçte iyi bir dayanak olacaktır. Gerek geleceğin mesleklerini analiz, gerekse dersleri anlama noktasında yılmama ve pek çok konuda bizlerden yardım alabilirsiniz. TYT - AYT denemelerimiz, konu anlatımlı kitaplarımız, etüt saatlerimiz ve moral motivasyon ekibimiz üniversite sınavınızı huzurla tamamlamanız için öncelikli konularımızdan. Ayrıca önceki yıllarda üniversiteyi kazanan adaylarımızı da kursumuza gelerek öğrenebilirsiniz.

         Ankara'da en iyi üniversite hazırlık dershaneleri arasında sizlere yol gösterecek nitelikli bir merkez arıyorsanız Balgat Çözüm Kursa gelin, hem hocalarımızla hem de sınıf ortamlarımızla tanışın sizlerle tanışmaktan ve beraber gayret etmekten memnuniyet duyacağız. Sevgili öğrencilerimiz hayatta başarılı olmanın yollarından biri de umutla ve azimle gayret etmek. Çalışmayı ve başarmayı bizlerle seveceksiniz bizde sizlerin mutluluğu ile mutlu olacağız. Sevgi ve saygıyla hepinize başarılar.